Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Zbrojný preukaz - ako na to ?

Zbrojný preukaz - ako na to ? 20.01.2016 07:39 #297

............./odmazal admin-reklama/
Žiadna komerčná reklama tu nebude. :-(
Pokiaľ si prajete reklamu u nás na webe, ozvite sa, preberieme to.
Posledná úprava: 20.01.2016 13:42 od Autogen.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Zbrojný preukaz - ako na to ? 12.07.2016 09:48 #327

  • Jaro
  • Jaro-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • Príspevky: 22
  • COM_KUNENA_KARMA: 2
Skúsim tu opísať postup pri získavaní ZP: Najprv prehliadka u lekára (30e), potom u psychológa (50-80e), podanie žiadosti o ZP (16,5e), 2ks fotografie (4e) a papiere z prehliadok na PZ oddelenie zbraní a streliva, zdôvodniť prečo chcete zbraň, zakúpenie modrej knihy príprava na ZP (16,50e). Na skúšky vás zavolajú do 60dní, medzitým sa učíte, skočíte si na strelnicu, manipulácia zo zbraňou, Nutná obrana a krajná núdza, prvá pomoc, zákony. V deň skúšok (49,50e) kolok za skúšky. Ak budete úspešný kartičku máte v rukách do dvoch týždňov, ak nie treba hneď vypísať žiadosť o opakovanú skúšku k nej kolok (26,5e). Ceny sa môžu líšiť, hlavne záleží na tom, kto chce byť ako dobre pripravený, +cestovné náklady, ďalšie vyšetrenia, školenia.
Odporúčam ovládať nutnú obranu a krajnú núdzu, je to najhlavnejšia otázka na ktorú sa vás opýtajú na 99% (mám pocit že je v každom teste) a vedieť to aj vysvetliť, uviezť príklad.
Skupinu A väčšinou obyčajný človek nedostane (neplatí pre majiteľov firiem, prevoz vysokej hotovosti a osoby viac ako 2x prepadnuté-nie v škole, ale lúpežne a taak...) :woohoo: Stalkerom ale určite bude stačiť aj sk.B Tak dúfam že nedezinformujem a niekomu to pomôže ;)
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Zbrojný preukaz - ako na to ? 12.07.2016 10:01 #328

  • Autogen
  • Autogen-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Chcete zit vecne ???
  • Príspevky: 93
  • Dostali ste poďakovanie 7
  • COM_KUNENA_KARMA: 8
Pekne popisane, je to presne tak. Ako by som to sam pisal :-)
Strilam,strilam a kukam nasi padaju.
Kuknem lepsie a ja ti mam naopak patrony.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes