Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Bez spojenia, niet velenia..

Bez spojenia, niet velenia.. 26.12.2015 14:05 #293

  • Zane Booker
  • Zane Booker-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • Príspevky: 39
  • Dostali ste poďakovanie 4
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Chceš povedať, že som ti na smiech?
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Bez spojenia, niet velenia.. 26.12.2015 14:13 #294

  • Zane Booker
  • Zane Booker-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • Príspevky: 39
  • Dostali ste poďakovanie 4
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Dobre mám rodinu v Česku, a je mi ľúto, že sa s ňou nedokážem normálne porozprávať, je to cudzia reč. Rástol som v tom, že ma učili angličtinu a nemčinu, a rozprával som sa s Angličanmi, Američanmi, Austrálčanmi, Nemcami, Rakúšanmi. S Čechmi fakt toľko nie. Tak sa mi smejte, aký som chudák.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Bez spojenia, niet velenia.. 26.12.2015 14:52 #295

  • Milo Urban
  • Milo Urban-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • Príspevky: 27
  • Dostali ste poďakovanie 2
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Zane
- nie nemám licenciu ak by som mal na jej získanie predpokladám (viem) že je potrebné vedieť sa orientovať v tejto oblasti a nemusel by som sa pýtať.

- ja som sa nepýtal čo je to scanner ale otázka smerovala k tomu aký alebo ktorý scanner odporučia skúsenejší členovia fóra ktorý majú skúsenosti a vyhnem sa tak zbytočným stratám (napr. finančným)

- ak nemáš informácie ale iba tušenie o čo ide radšej neodpovedaj lebo je mizivá šanca že sa trafíš a neskôr by to mohlo niekoho zmiasť kto bude čítať toto vlákno (použil si slovo: zrejme. A vetu: Nejak takto si to predstavujem.). Lepšie je nič nepísať a čakať na vyjadrenia iných členov fóra ktorý majú k problematike čo napísať a orientujú sa v danej oblasti. Zbytočne to zahlcuje vlákno a nikomu novému sa nebude chcieť čítať vlákno ak tam budú napísané veci ktoré nie sú dôležité alebo sú zbytočné.

P.S. Všimol som si že píšeš viacero správ hneď za sebou. Spájaj ich radšej do jednej pomocou funkcie Upraviť (nástroj Upraviť sa nachádza v ľavo v dolnej časti každej tvojej správy).

Viking
Ďakujem za informácie. Ušetril si mi peniaze a nemal som ani tušenie že na PC niečo také existuje veľká vďaka a aj za tú stránku. :)
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Bez spojenia, niet velenia.. 27.12.2015 07:23 #296

  • Zane Booker
  • Zane Booker-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • Príspevky: 39
  • Dostali ste poďakovanie 4
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Veď dobre, normálne sa s vami aj tak baviť nedá, tak si to tu pomažte, vy machri. Lebo ochota na tomto fóre niečo prebrať, je minimálna. Nie každý všetko vie, ako vy. Tak vám urobím radosť, a idem preč. Zbohom.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes